ליצירת קשר

השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה


  ליצירת קשר

  השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה   תכנות משחקים לילדים

   כשאתם מסתכלים על הילדים שלכם שמשחקים במשחקי וידיאו, סביר להניח שאתם מודאגים שהם מבזבזים זמן ואנרגיה בבהייה פסיבית במסך ובלחיצה על מקשי המקלדת או כפתורי הטלפון הנייד. אבל כאשר זמן המשחק שלהם מוקדש ליצירתיות שמטפחת את דמיונם, באמצעות תוכנית לימודי תכנות משחקים לילדים, בקורסים שמועברים על ידי סייבר קידס, יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, הם לומדים על אפליקציות שמאפשרות להם ליצור את כל מה שהם יכולים לחשוב עליו, במסגרת חוגים וקורסים קצרים.

   מה שאפילו טוב יותר זה שהכלים שהם לומדים במהלך הקורסים שלנו אינם דורשים מהם ידע ומיומנות בתכנות או מומחיות במחשבים כדי לעצב ולבנות חוויות יצירתיות ומשעשעות. בין אם הילדים שלכם נהנים ליצור רכיבי משחק חדשים ומהנים, לערוך תוכן משחק קיים או לעצב את המשחקים שלהם באופן מלא מאפס, תוכניות לימודי תכנות משחקים לילדים בבית הספר אונליין ללימודי תוכנה לילדים של סייבר קידס, הם לומדים להביא את הרעיונות שלהם למסך.

    

   תכנות משחקים לילדים מלמד אותם ליצור משחקים מהנים

   במהלך לימודי תכנות משחקים לילדים, הילדים לומדים ליצור אובייקטים תלת ממדיים מפוקסלים כרצונם. קל לקלוט ולהבין את האלמנטים העיצוביים, וכל אחד מהילדים נהנה לבנות ולפרק יצורים דיגיטליים תוך שניות.

    

   עריכת משחקים קיימים

   אם הילדים שלכם עדיין אינם מוכנים למיינקראפט, לימודי תכנות משחקים לילדים הוא חלופה מצוינת. במהלך הלימודים הם לומדים ליצור כל דבר שהם יכולים לחשוב עליו, מבלי לדאוג לגבי הקרבות או המפלצות שמיינקראפט ידועה בהן.

   הם לומדים ליצור דמויות אהובות, מה שמסייע להם לבנות וליצור את עולמות המשחק החדשים שלהם. הקורס מושלם עבור המעצבים הצעירים שמתחילים את צעדיהם הראשונים בתחום. כל דבר שנוצר נשמר אוטומטית, מה שמאפשר לילדים את החופש לעבוד כמה שהם רוצים בהפעלת המשחק.

    

   בשורה התחתונה, תנו לילדים את ההזדמנות ליצור את עולמות המשחקים שלהם בעצמם

   אם הילדים שלכם אוהבים לבדוק את האפליקציות העדכניות והטובות ביותר באייפד, זה הזמן לרשום אותם לקורס תכנות משחקים לילדים במרכז הלמידה הוותיק של סייבר קידס, שיספק להם את ההזדמנות להבין איך ליצור את המשחקים שלהם בעצמם.

    

   חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים

    

   חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים

   ילדים משיגים תחושת ביטחון מוגברת כאשר הם משיגים מטרות או הצלחה באופן כלשהו, ובאמצעות צמיחה עצמית, כשהם לומדים יותר על עצמם ומשיגים אינטליגנציה רגשית. יש מעט מאוד פעילויות שעובדות על היבטי שיפור אלו, אם כי אחת השיטות הבטחות להגביר את הביטחון העצמי של ילדים היא חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים. העצמת הנפש באמצעות משחק היא שיטה ללכידת תשומת הלב של הילדים, ללמד אותם מיומנויות חינוכיות ולהציג מרכיב חיוני בלמידה: כיף!

   כשהלימודים מתחילים להיות פחות מטלות והופכים לגולת הכותרת של יום הלימודים במרכז הלמידה של סייבר קידס, בית ספר אונליין ללימודי תוכנה לילדים, אתם יודעים שאתם עושים משהו נכון. לכן אם אתם מעוניינים לפתח את הביטחון העצמי של ילדיכם, חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים ישפר ללא היכר את הביטחון העצמי שלהם וילמד אותם מיומנויות חשובות שישמשו אותם היטב בעתיד.

    

   חשיבות חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים

   מכיוון שעבודות קידוד משתלמות היטב, הן סוללות את הדרך לקריירה מצליחה וצומחות בקצב מסחרר. מדעי המחשב אינם חלק חובה מתוכנית הלימודים בבתי הספר התיכוניים, למרות שרוב המורים סבורים שמקצוע זה צריך להיות חובה לכולם.

   חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים מלמד אותם חשיבה חישובית, שהיא ההיבטים ההגיוניים, החשיבה האלגוריתמית ופתרון הבעיות של מדעי המחשב, שמספקת יכולות אנליטיות שימושיות עבור כל התלמידים, בכל קריירה.

    

   עתיד בתעשיית המחשוב

   מסגרת לימודים שמלמדת ילדים תכנות, מכשירה מדי שנה מאות תלמידים חדשים לעסוק במקצוע התכנות, כך שבעוד פחות מעשור, מפתחי תוכנות מיומנים ייכנסו לתעשייה והתחום יתפתח עוד יותר. קיימות הזדמנויות רבות ומרהיבות לילדים שמעוניינים ללמוד חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים.

   במהלך החוג הם לומדים קידוד ועיצוב משחקים, כולל אנימציה, תכנות, קידוד והתמחויות נוספות, וכשהם מסיימים את החוג, הם נרשמים ללימודי תכנות נוספים, מה שיאפשר להם בעתיד להתקבל לעבודות משתלמות היטב במגוון תעשיות, החל מגיימינג ועד יצירת סרטים.

   מנקודת המבט המעשית של המומחים בחברת סייבר קידס, יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, חוג פיתוח משחקי מחשב לילדים מעצים אותם תוך כדי הנאה מיצירת משחק משלהם!

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני