ליצירת קשר

השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה


  ליצירת קשר

  השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה   מיינקראפט

   גיל: 8+

   בקורס זה, נכנס לעולם הפיתוח ונעשה זאת באמצעות מיינקראפט – משחק שכולנו מכירים ואוהבים.

   ניצור קטעי קוד מאתגרים ונפתח את החשיבה הלוגית , שחשובה בעולם התכנות וכך נקנה לילד/ה יכולות להתקדם לשפות תכנות מאתגרות יותר.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה    מידע נוסף בנושא

    קורס תכנות מיינקראפט לילדים

    מאז יציאתו לאור בשנת 2011, המשחק מיינקראפט כבש את הלב והמוח של הילדים. עם השחרור האחרון של גרסת בית הספר של המשחק הפופולרי הזה, הוא הפך במהירות לתוכנה החינוכית החשובה ביותר של הדור הצעיר, ומשמש היום ללמד לוגיקה, פתרון בעיות וגיאומטריה. בבית הספר אונליין ללימודי תוכנה מבית סייבר קידס, יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, המדריכים מעבירים קורס תכנות מיינקראפט לילדים שמלמד אותם למידה מבוססת פרויקטים ונושאים אחרים של אומנויות ליברליות, כשיטה הטובה ביותר ללמד תלמידים תכנות מחשבים.

    קורס תכנות מיינקראפט לילדים מלמד מוטיבציה

    משיכת ילדים ללמוד קורס תכנות מיינקראפט לילדים קלה להפתיע. הלימודים מעניינים אותם, והם לומדים לספר את הסיפור שלהם. במהלך הלימודים, הם מסתגלים במהירות לגירויים החדשים, ומבצעים את הצעדים הדרושים לקראת הפיכתם למאסטרים של המיומנות החדשה, אם כי המורכבת הזו.

    כי כשזה מגיע למשחק הפופולרי, הילדים מתעניינים יותר בהדרכת קורס תכנות מיינקראפט לילדים יותר מכפי שהם מתעניינים בתחומי למידה אחרים. שיעורי הקורס מציגים שיטות תכנות מתקדמות, והילדים מרוכזים בחומר הלמידה שמלמד אותם אפשרויות לשנות את המשחק שלהם.

    הילדים לומדים להתאים את המשחק לדמיון שלהם וזה מה שכובש אותם

    "מודים", שהם קיצור של שינויים, הם שינויים במשחק מיינקראפט, שמעניקים לדמויות, לאובייקטים ולנופים שלו מאפיינים חדשים ומפתיעים. כדי "לשנות" את המשחק, התלמידים נדרשים ללמוד לקודד כדי לבצע שינויים משמעותיים.

    אפשרויות קידוד בלוקים חזותיים

    ציד אחר מקשים על מקלדת עשוי להיות תהליך למיד מתסכל עבור לומדים צעירים. כפתרון, מדריכים מבריקים שתכננו קורס תכנות מיינקראפט לילדים פיתחו כלים חזותיים של גרירה ושחרור שמאפשרים לילדים לבצע תכנות מונע אירועים עם בלוקים דמויי לגו. בגישה זו, המתודולוגיה הזו הפכה לפופולרית, ומשכה ילדים רבים להירשם לקורס.

    הקורס מספק אפשרויות רבות

    הצעות למידה במסגרת קורס תכנות מיינקראפט לילדים ממשיכות להתרחב במהירות מסחררת, והמומחים בחברת סייבר קידס, שיש להם ותק של שנים ארוכות בתחום וחזון גדול לפיתוח בעולם הילדים, מפתחים משאבים מעניינים שילדים יכולים להשתמש בהם כדי ללמוד קידוד, ולרתק ילדים ובני נוער שממשיכים ללימודי תכנות נוספים.

    תכנות מיינקראפט

    מיינקראפט הוא משחק מחשב פופולרי שמוכר לילדים רבים. המשחק שעוסק בבניית בלוקים, כבש את האינטרנט בסערה מאז שיצא לראשונה בשנת 2009. המשחק דומה מאוד ללגו דיגיטלי, לפיו ילדים יכולים ליצור כל דבר באמצעות אבני בניין דיגיטליות ולאחר מכן לומדים את האופן בו יש לנווט בעולם המיינדקראפט שלהם. זה המשחק שזכה להכי הרבה הורדות בכל הזמנים, ובעיקר יש לו כמה יישומי למידה לילדים. מסיבה זו, הורים רבים רושמים את ילדיהם ללימודי תכנות מיינקראפט בתוכניות הלמידה של סייבר קידס, בית ספר אונליין ללימודי תוכנה לילדים.

    האם תכנות מיינקראפט חינוכי?

    כן. הפשטות של בניית בלוקים והאופי הפתוח של המשחק הופכים אותו לתוכנית משחק חינוכית ורצויה הן לילדים והן להורים.

    כל אחד יכול ללמוד תכנות מיינקראפט בקלות, במיוחד כאשר יש אינסוף הזדמנויות לבנות, לחדש ולחקור.

    למה מיינקראפט טוב לילדים?

    בעוד שילדים נהנים לשחק במשחקים האהובים עליהם, תכנות מיינקראפט גם מרחיב את מערך המיומנות שלהם באופנים רבים. הלמידה מסייעת לילדים לפתח מיומנויות מפתח רכות כגון יצירתיות, שיתוף פעולה ופתרון בעיות.

    מיינקראפט מגביר את הסקרנות והחקירה

    למיינקראפט יש מצבים שונים, שאחד מהם הוא "מצב הישרדות". מצב זה מעודד את השחקן לשמור על בריאותו ורמות הרעב שלו תוך גישה לאתגרים שונים כמו מפלצות ומכשולים על ידי תכנון מסלול בריחה מהיר או מציאת מחסה ולמידת הישרדות.

    באמצעות תכנות מיינקרפאט, ילדים לומדים ליצור ניסויים ומפגש עם תרחישים שונים, ולומדים איך לפתח שיטות שמסייעות להם בפתרון בעיות בעולם האמיתי, כולל פיתוח מיומנויות חשיבה ביקורתיות.

    בשורה התחתונה, מתחילים תכנות מיינקראפט היום

    תכנות מיינקראפט, שמוצע על ידי סייבר קידס, חברה שהוקמה לפני שנים רבות מתוך יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, עם חזון גדול לפיתוח בעולם הילדים, מסייע לספק גישה מובנית כדי לאפשר לילדים ליהנות מהמשחק האהוב עליהם תוך למידה של מיומנויות מפתח רבות בו זמנית.

    הדרכה ומבנה חיוניים מסייעים לעצב ולטפח את המסע של ילדכם עם מיינקראפט ומאפשרים לו להתגבר על אתגרים ולמצוא גישות חדשות וחדשניות לבעיות עם מיומנויות והדרכת מומחים.

    קורס תכנות מיינקראפט

    ילדים שהתעניינו ברמה כלשהי במחשבים בעשור האחרון, שמעו על קורס תכנות מיינקראפט. נכון לשנת 2022, המשחק צבר 140 מיליון שחקנים פעילים ברחבי העולם. זהו משחק פופולרי מאוד שהפך מבידור טהור לתוכנית שימושית באמת. המדריכים של חברת סייבר קידס, שמפעילה בית ספר אונליין ללימודי תוכנה לילדים, מעבירים את הקורס בגישה מעשית וחזותית, ובמהלך הקורס הילדים לומדים קידוד.

    מה זה קורס תכנות מיינקראפט?

    קורס תכנות מיינקראפט מלמד את הילדים משחק איסוף והצבת בלוקים דיגיטליים בעולם תלת ממדי כדי ליצור כל מיני דברים. המשחק אינו נותן לשחקנים שום הוראות אמיתיות או יעדים מוגדרים למה שהם צריכים לעשות, אלא משאיר את ההחלטות לילדים.

    סגנון המשחק הזה, בשילוב עם עולם פתוח ענק לחקור ולהיבנות בו, עובד היטב להגברת היצירתיות. זהו מושג שנקרא "ארגז חול" שבו הילדים יכולים לחקור ולבנות, והוא פופולרי מאוד, במיוחד בקרב ילדים.

    זהו משחק שמאפשר שפע פעילויות ויש בו תחום למידה לילדים בכל הגילאים ובכל רמות המיומנות וההתפתחות. קורס תכנות מיינקראפט מלמד שני מצבים עיקריים: מצב הישרדות ומצב יצירתי.

    מאפייני מיינקראפט

    ניתן לשחק בשני המצבים כחוויה לשחקן יחיד, אבל ניתן לשחק בהם גם כמשחקים מרובי משתתפים. כחוויה מרובת משתתפים, שחקנים יכולים לבחור ליצור אינטראקציה עם העולם בכללותו, או לשחק רק עם שחקנים שהם כבר מכירים בשרתים אישיים קטנים.

    חלק מהילדים משחקים את המשחק ב"מצב הישרדות" מכיוון שהם נהנים להילחם בזומבים ושלדים תוך איסוף המשאבים הדרושים לבניית בית. אחרים מתענגים על חקר המיקומים השונים שנוצרו על ידי המשחק וחיפוש אוצרות.

    בנוסף למצבי המשחק הרגילים, יש גם "מודים" שנוצרו על ידי שחקנים שמוסיפים מערכות חוקים משלהם, כפי שהם לומדים במהלך קורס תכנות מיינקראפט.

    האם מיינקראפט יכול ללמד את הילדים לתכנת?

    מיינקראפט הוכחה כפלטפורמה גמישה לחינוך. המשחק שימש ככלי לימוד מספר עצום של מושגים, ולכן קורס תכנות מיינקראפט שימושי לילדים.

    עם הוותק ארוך השנים של חברת סייבר קידס, הילדים לומדים לתכנת את המשחק האהוב עליהם, עם ידע שמקנה להם שליטה מקיפה במשחק.

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני