ליצירת קשר

השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה


  ליצירת קשר

  השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה   לימוד תכנות לילדים

   לימוד תכנות לילדים הוא תחום שנושא יתרונות רבים מלבד העובדה שזה אחד הכישורים החיוניים ביותר של המאה ה-21. קידוד מאפשר לילדים להפוך לאזרחים עצמאיים בעולם שבו הטכנולוגיה נמצאת בכל מקום.

   תוכנית הלימודים מבית סייבר קידס, יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, מסייע לתלמידים להבין היטב היטב אחד של העולם הדיגיטלי של היום, ובמובנים מסוימים, להיות מוכנים אליו. המטרה מאחורי לימוד תכנות לילדים אינה מוגבלת להיות עוד קודן מיומן שעונה על צרכי שוק העבודה. תוכניות הלימודים שלנו מאפשרות לילדים להתקדם בכל היבטי החיים.

    

   לימוד תכנות לילדים מטפח יצירתיות

   לימוד תכנות לילדים הוא תהליך יצירתי ביסודו, שמתחיל מאפס ומסתיים בכישורים חשובים. בדיוק כמו ציור או בישול, קידוד מעודד ילדים להפיק תועלת מהסיפוק במהלך התהליך. בעולם האמיתי, פעולות יצירתיות מוגבלות לרוב על ידי החומרים שעומדים לרשות הילדים, כמו הנייר שהם מציירים עליו.

   אבל עם לימוד לתכנות לילדים, במסגרת לימודים שבה העולם הווירטואלי הוא אינסופי, המגבלה היחידה היא הדמיון של הילד. יצירתיות מניחה את הבסיס לחדשנות, כושר המצאה ומנהיגות, מכיוון שהיא מייצגת את היכולת לחבר רעיונות קיימים עם פתרונות, גישות ומושגים חדשים.

    

   תכנות הופך את המתמטיקה למהנה ומרתקת

   במהלך השנים, האמונה של מחנכים הייתה שילדים שמעוניינים בתוכנית לימוד תכנות לילדים צריכים לפתח מיומנויות מתמטיקה חזקות. יחד עם זאת, ההיפך הוא הנכון: קידוד מסייע לילדים לבנות מיומנויות מתמטיקה ולהפוך את לימוד המתמטיקה למרתק ומהנה.

   מתמטיקה וקידוד קשורים קשר עמוק. לימוד תכנות לילדים מלמד אותם את האופן בו יש ליצור קוד, כרוך ביישום מושגים מתמטיים. הילדים שלכם ירכשו את המיומנויות והיכולות המתמטיות האלו מבלי לשים אליהן לב, ותוך כדי כיף גדול.

    

   הגיע הזמן להכיר לילדים שלכם את עולם התכנות!

   כדי לגרום לילדכם להתעניין, תוכנית לימוד תכנות לילדים של חברת סייבר קידס, מראה להם מה הקידוד מאפשר להם לעשות. קידוד יאפשר להם לעשות הכול, החל מיצירת משחקים ואפליקציות, עיצוב אנימציות ועוד הרבה יותר, וכמובן, הלימודים מהנים.

   גם אם ילדכם ירצה להתמחות בתחום כלשהו מחוץ למדעי המחשב כשיגדל, כישורי הקידוד שהוא ילמד אצלנו, יוכיחו את יעילותם בתחומים שונים.

    

   לימודי תכנות לילדים

    

   לימודי תכנות לילדים

   ילדים נחשפים לטכנולוגיה מגילאים צעירים היום, כאשר רבים מהם הופכים מיומנים בסמארטפונים ובטאבלטים כפעוטות. ככל שהם מתבגרים חלק מהם נמשכים באופן טבעי לרצון להבין יותר את האופן בו כל הטכנולוגיה הזו עובדת. עד שהם מגיעים לגיל שבע, אין זה יוצא דופן שסקרנותם של ילדים עולה מדרגה, כי ככל שקישורי הקריאה שלהם משתפרים, המודעות שלהם לעולם הסובב אותם גוברת. הרצון להבין וללמוד מחוץ לסביבת בית הספר מציב את רוב בני השבע ביתרון מובהק. בתוכנית הלימודים של סייבר קידס, יוזמה עסקית של בוגרי הנדסת תוכנה, לימודי תכנות לילדים מכשירים ילדים מגילאים צעירים לשלוט בתכנות אפליקציות, אתרים ומשחקים.

    

   שיעורי תכנות לילדים

   לימודי תכנות לילדים נלמדים באופן הטוב ביותר על ידי שימוש בצורות תוכן שיש להן עניין גבוה עבור פרויקטים יצירתיים של תכנות. המדריכים מגלים שהשיטה הטובה ביותר עבור ילדים ללמוד קוד היא באמצעות עיצוב ופיתוח משחקים.

   על ידי שימוש במסווה של משחק וידיאו, ניתן ללמד קידוד מחשב לילדים בני שבע בגישה מהנה ומרתקת שמובילה לתוצאות מעולות.

    

   מיינקראפט עם מודים

   גם מחנות קיץ של לימודי תכנות לילדים וגם שיעורי הקידוד המקוונים עמוסים בלמיד, ניסויים, פתרון בעיות ויצירתיות לילדים, במהלכם מוצגים סודות המיינקראפט כמו בישול שיקויים וכיבושים. הילדים לומדים גם את האופן בו יש לקודד מיינקראפט ומודים במגוון פריטים שונים שלוקחים את כישורי התכנות שלהם הרבה מעבר ליסודות.

    

   בשורה התחתונה, לימודי תכנות לילדים מתחילים עכשיו

   ילדים רבים מביעים רצון להתחיל לימודי תכנות לילדים כדי לקודד ולתכנת משחקי וידיאו ואפליקציות משלהם, וגיל שבע הוא הזמן האידיאלי להתחיל את הלימודים.

   בבית הספר אונליין ללימודי תוכנה לילדים, המנחים בתוכניות הלימודים מטועם חברת סייבר קידס מבינים את הצורך של ילדים לשלוט בעולם התכנות, ומלמדים קידוד לבני שבע במשך שנים רבות, מתוך ידיעה שילדים בגילאים אלו מסוגלים לתפוס את המושגים למתחילים של תכנות, וליישם למידה זו בשיעורי לימודי תכנות לילדים ובמחנות קיץ ללימודי מחשבים.

   וכששוק העבודה העתידי משתנה עקב ההתקדמות הטכנולוגית והעלייה ברובוטיקה, מעולם לא היה זמן טוב יותר להתחיל לימודי תכנות לילדים. ילד בן שבע שמבין בטכנולוגיה, יכול להתאים את עצמו לעתיד מזהיר.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים - קבלו שיעור ניסיון מתנה    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני